درباره زی‌رو

درباره زی‌رو

شرکت دانش بنیان چرخ هوشمند پاک - سهامی‌خاص با برند تجاری زی‌رو یک استارتاپ نوین در حوزه لجستیک و حمل و نقل هوشمند و پاک است که با الگو گرفتن از نمونه‌های موفق جهانی و با بومی سازی و توسعه تمامی تکنولوژی‌های لازم این حوزه در داخل کشور، از فروردین ۱۴۰۱ طرح آزمایشی خود را با هماهنگی ستاد حمل و نقل پاک شهر تهران در اراضی عباس‌‌آباد آغاز کرده است. این نخستین بار است که در کشور وسایل نقلیه برقی مجهز به تکنولوژی اینترنت اشیاء (IoT) به صورت اشتراکی در اختیار عموم قرار می‌گیرد. این شرکت در حال حاضر با استفاده از سامانه هوشمند مدیریت ناوگان منحصر بفرد خود توانایی آن را دارد تا در مقیاس مناسب شهر تهران، ناوگان برقی اشتراکی را در اختیار عموم شهروندان قرار دهد. زی‌رو در نظر دارد تا درآینده‌ای نزدیک به یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ایران در حوزه حمل و نقل هوشمند و پاک ( مسافر و بار) تبدیل شود. زی رو به عنوان اولین ناوگان برقی حمل بار همکاری تجاری خود را با سازمان های مختلف آغاز کرده است.

حمل و نقل اشتراکی برقی برای مسافر و بار

سفیران «زی‌رو» نیازی به وسیله نقلیه ندارند آنها با استفاده از ناوگان برقی زی‌رو در هر ساعتی از شبانه‌روز که مایل باشند می‌توانند با زی‌رو همکاری کنند. در صورت نداشتن گواهینامه موتور سفیران زی‌رو می توانند برای ارسال از دوچرخه برقی و یا اسکوتر برقی استفاده کنند و در تمامی مراحل سفر، از همراهی و راهنمایی تیم پشتیبانی «زی‌رو» برخوردار هستند. سفیران می‌توانند علاوه بر جا‌به جایی بار به جابه‌جایی مسافر نیز اقدام کنند این مورد فقط برای سفیرانی که از موتور برقی استفاده می‌کنند میسر است. اگر قصد همکاری با زی‌رو را دارید ابتدا اپلیکیشن را نصب و سپس با پشتیبانی تماس بگیرید.

اپلیکیشن زی‌رو برای حمل و نقل

اپلیکیشن زی‌رو به شهروندان و سفیران اجازه می‌دهد در مکان‌های تعیین شده - ایستگاه‌های پراکنده زی‌رو- سفرهای درون شهری خود را به راحتی و بدون واسطه و تنها با چند کلیک با اپلیکیشن زی‌رو انجام دهند. اپلیکیشن زی‌رو در حال حاضر در تمامی مارکت‌های اندرویدی ( گوگل پلی، کافه بازار و مایکت ) در دسترس عموم است. نسخه وب اپلیکیشن زی‌رو برای کاربران IOS نیز در دسترس است.